DESFASURATOR FINALA / 5 Noiembrie 2017

DESFASURATOR finala / 5 Noiembrie 2017

 

Interval 13 – 14

 

Bosancu Alexandra / muzică / 12 ani

Csaszar Timeia Melisa / muzică / 11 ani

Baranyai Maya Anastasia / desen / 11 ani

Romaniuc Denis / pian / 13 ani

Crișan Carla / muzică / 8 ani

Fabri Andreea Irena / muzică / 13 ani

Negoescu Alexa / dans / 10 ani

Nistor Iris / muzică / 13 ani

Timișan Iulia Maria / muzică / 11 ani

Trupa Teba Stars / teatru / 6-10 ani

 

Interval 14 – 15

 

Cservenszki Daria / muzică / 12 ani

Dura Bianca / desen / 11 ani

Gâlea Lorena / muzică / 9 ani

Korber Sonia Raisa / muzică /

Ivasco Iasmina & Polyanki Brigitta / teatru / 10 ani

Măgurean Sorina Alexandra / muzică / 9 ani

Petcu Adrian / muzică / 11 ani

Sârbu Maria Antonia / muzică / 9 ani

Petri Patricia / muzică / 8 ani

Șiclovan Laura / muzică / 10 ani

Zumba Kids by Eli / dans / 7-10 ani

Trupa 06 / muzica / 7-10 ani

Trupa 4 Art / teatru / 7-10 ani

 

Interval 15 – 16

 

Slăv Iasmina Alessia / muzică / 12 ani

Sâpcu Maria Luisa / muzică / 10 ani

 

 

 

________________________________

Desfasurator sesiuni semifinala oct. 2017

 

                            Interval    17-18

 

Noghiu Iulia – 8 ani (muzică)

Căpitan Alina Maria -7 ani (muzică)

Timișan Iulia Maria -11 ani  (muzică)

Bozgan Alexandru -10 ani (pian)

Bosancu Alexandra -12 ani (muzică)

Girigan Carla Maria – 6 ani (muzică)

Cotin Denisa -11 ani (dans)

Andra Andrica -8 ani (muizca)

Baranyai Maya – 11 ani (desen)

Sârbu Maria – 9 ani (muzică)

Nistor Iris – 13 ani (muzică)

Diviny Iasmina – 8 ani (muzică)

Axenta Maya -10 ani (muzică)

Sapcu Maria Luisa – 10 ani (muzică)

 

                             Interval   18-19

 

Mariș Alesia Elena – 10 ani (muzică)

Ivasco Iasmina & Polianky Brigitta – 10 ani (teatru)

Golban Luca – 10 ani (muzică)

Moldovan Vanessa Maria – 11 ani (desen)

Petcu Adrian – 11 ani (muzică)

Petri Patricia – 8 ani (muzică)

Siclovan Laura – 10 ani (muzică)

Galea Lorena – 9 ani (muzică)

Roșca Alexandru & Tia Gheralidine Toader – 10 ani (Dum Dace)

Csazar Ania Karina -7 ani (muzică)

Romaniuc Denis -13 ani (pian)

Zumba Kids by Eli (dans)

 

                             Interval   19 -20

 

Trupa 06 – muzică

Măgurean Sorina Alexandra – 9 ani (muzică)

Slăv Iasmina Alesia – 12 ani (muzică)

Cservenszki Daria -12 ani (muzică)

Fabrika de Teatru-Trupă 4Art

Dura Bianca-11 ani (desen)

Fabri Andreea Ioana – 13 ani (muzică)

Csazar Timeia-11 ani (muzică)

Korber Sonia Raisa – 8 ani (muzică)

Negoescu Alexa – 10 ani (muzică)

 

                        Interval   20-21

 

Fabrika de Teatru – Teba Stars

Niculescu Anghel Constantin – 10 ani (muzica)

Negoescu Alexa – 10 ani (dans)

Crisan Carla – 8 ani (muzica)