Rezultate 2017

Rezultate 2017 – Castigatori:

TROFEU ARAD KIDS TALENT 2017  –  Gâlea Lorena

MUZICĂ UȘOARĂ

locul 1 – Petcu Adrian

locul 2 – Sâpcu Maria Luisa

locul 3 – Slăv Iasmina Alessia

FOLCLOR

locul 1 – Măgurean Sorina Alexandra

Locul 2 – Petri  Patricia

TEATRU

locul 1 – Gaiţele  / Ivasco Iasmina & Polyanki Brigitta

locul 2 – Fabrika de Teatru – trupa 4Art

DANS –  Zumba Kids by Eli

DESEN – Baranyai Maya Anastasia

Premiul  special – The Book of Edan – Crisan Carla

Premiul special – interpretare – Romaniuc Denis

VOTUL PUBLICULUI – trupa 06

 

 

 

 

_____________________________________________________

Finaliști, ediția 2017

Baranyai Maya Anastasia / desen / 11 ani

Bosancu Alexandra / muzică / 12 ani

Crișan Carla / muzică / 8 ani

Csaszar Timeia Melisa / muzică / 11 ani

Cservenszki Daria / muzică / 12 ani

Dura Bianca / desen / 11 ani

Fabri Andreea Irena / muzică / 13 ani

Gâlea Lorena / muzică / 9 ani

Ivasco Iasmina & Polyanki Brigitta / teatru / 10 ani

Korber Sonia Raisa / muzică / muzică

Măgurean Sorina Alexandra / muzică / 9 ani

Negoescu Alexa / dans / 10 ani

Nistor Iris / muzică / 13 ani

Petcu Adrian / muzică / 11 ani

Petri Patricia / muzică / 8 ani

Romaniuc Denis / pian / 13 ani

Sârbu Maria Antonia / muzică / 9 ani

Șiclovan Laura / muzică / 10 ani

Slăv Iasmina Alessia / muzică / 12 ani

Sâpcu Maria Luisa / muzică / 10 ani

Timișan Iulia Maria / muzică / 11 ani

Trupa 06 / muzica / 7-10 ani

Trupa Teba Stars / teatru / 6-10 ani

Trupa 4 Art / teatru / 7-10 ani

Zumba Kids by Eli / dans / 7-10 ani

 

_________________________________

 

Semifinalisti

Andra -Andrica  /  muzica  /  8 ani

Axente -Maya  / muzica  / 10 ani

Baranyai- Maya Anastasia  /  desen  /  11 ani

Bosancu -Alexandra  / muzica  /  12 ani

Bozgan -Alexandru  / muzica  /  10 ani

Capitan -Alina Maria / muzica  /  7 ani

Crișan -Carla  / muzica  /  8 ani

Cotin -Denisa Ioana  / dans / 11 ani

Csazar Ania -Karina  / muzica  /  7 ani

Csazar Timea- Melissa  / muzica  /  11 ani

Cservenszki- Daria  / muzica  /  12 ani

Dura- Bianca / desen  /  11 ani

Dyvini -Iasmina  / muzica  /  8 ani

Fabri -Andreeea Ioana  / muzica  /  13 ani

Galea- Lorena  / muzica  / 9 ani

Girigan- Carla Maria  / muzica  /  6 ani

Golban -Luca  / muzica  /  10 ani

Ivasco Iasmina & Polyanki Brigitta  / teatru / 10 ani

Rosca Alexandru Ionut & Tia Gherladine Toader  – Dum Dance Team / dans / 10 ani

Korber -Sonia Raisa  / muzica  / 8 ani

Magulean- Sorina Alexandra  / muzica  / 9 ani

Maris Alesia -Elena /muzica  /  10 ani

Moldovan -Vanesa Maria  / desen  /  11 ani

Negoescu -Alexa  /muzica / dans /  10 ani

Niculescu -Anghel Constantin  / muzica / 10 ani

Nistor -Iris  / muzica / 13ani

Noghiu -Iulia /  muzica / 8 ani

Petcu -Adrian  / muzica  /  11 ani

Petri -Patricia / muzica  /  8 ani

Romaniuc -Denis  / pian  /  13 ani

Sârbu- Maria Antonia  / muzica  /  9 ani

Șiclovan -Laura  / muzica /  10 ani

Slav -Iasmina Alessia  / muzica  /  12 ani

Sapcu- Maria Lusia / muzica /  10 ani

Timisan- Iulia Maria  / muzica  / 11 ani

Trupa 06  / muzica  /  7-10 ani

Trupa Teba Stars  / teatru / 6-10 ani

Trupa 4 Art  / teatru  /  7-10 ani

Zumba Kids by Eli / dans  / 7-10 ani